У ніч на 2 червня росія здійснила одну з наймасштабніших комбінованих атак по Україні, випустивши 656 ударних безпілотників та безпілотників-імітаторів, а також понад 70 ракет різних типів. Загалом по території нашої держави було спрямовано понад 700 повітряних цілей.
Внаслідок чергового акту терору загинули щонайменше 14 людей, понад 100 отримали поранення. Найбільших руйнувань зазнали Київ, Дніпро та Харків. Пошкоджено житлові будинки, лікарні, об’єкти цивільної інфраструктури, підприємства та інші мирні об’єкти. У багатьох містах і громадах рятувальники продовжують розбирати завали та шукати людей.
Особливо боляче усвідомлювати, що серед загиблих є 2 дитини та рятувальник, який прямував на виклик, щоб допомагати іншим.
У столиці наслідки атаки були зафіксовані у багатьох районах міста: загинули люди, десятки мешканців отримали поранення, серед постраждалих — діти. Зруйновані лікарні, житлові будинки, господарчі споруди, автозаправні станції!
Від імені асоціації висловлюємо щирі співчуття родинам та близьким усіх загиблих. Поділяємо ваш біль і скорботу. Бажаємо якнайшвидшого одужання всім постраждалим та сил тим, хто сьогодні рятує життя, допомагає людям і ліквідовує наслідки чергового воєнного злочину.
Ми стоїмо пліч-о-пліч з Україною та українцями не лише у словах, а й у діях. І надалі робитимемо все можливе, щоб підтримувати тих, хто цього потребує. Не маємо права втомлюватися допомагати, адже ворог не зупиняє своєї кривавої агресії. Разом ми маємо залишатися сильними, згуртованими та небайдужими.
Світла пам’ять загиблим. Вічна шана кожному невинно втраченому життю. Україна тримається, Україна вистоїть!